Lots of Love Natural Temptation

3,49

Het verhaal
Deze thee is echt een cadeautje waarmee je iets zegt. De verpakking is kleurrijk en feestelijk tegelijk. Lots of Love is een hartverwarmende biologische kruidenthee met lavendel en lieflijke rozenblaadjes. Met deze bijzondere kruidenthee geef je een cadeau vol liefde! Op de zijkant van het doosje kan je een persoonlijke boodschap schrijven. De makers van Piramide ontwikkelden ook de biologische (kruiden)theeën van Natural Temptation. In elke verpakking zitten 18 theezakjes, die weer verpakt zitten in sachets. Een feestje om te geven en te krijgen!

Op voorraad

Artikelnummer: 8711743529926 Categorieën: , ,

Beschrijving

Het verhaal

Extra informatie

Uit welk land van herkomst?

Voor welke gelegenheid?

Voor wie?

,

Welke waarborgen?

Welk merk?